WROCLAW! CO W NIM CIEKAWEGO?

Majówka się zaczęła. Turyści zaczęli przyjeżdżać do naszych miast. Nie wszyscy mają plan na ten krótki czas. Przyjeżdżamy do znajomych, do r...

Majówka się zaczęła. Turyści zaczęli przyjeżdżać do naszych miast. Nie wszyscy mają plan na ten krótki czas. Przyjeżdżamy do znajomych, do rodziny, a nawet z tradycji. Jednak jak jesteśmy pierwszy raz w jakimś mieście to na pewno chcemy ten czas spędzić jak najlepiej i jak najwięcej zobaczyć. Jako, że mieszkam we Wrocławiu już BARDZO długo i jak każdy mam swoje ulubione miejsca, ale także miejsca, które wiem, że są często odwiedzane...pokażę Wam je:

Wrocławski rynek- miejsce do którego lgną wszyscy turyści. Dziesiątki restauracji, pizzeri. Wrocławska fontanna, czyżby największa atrakcja rynku? A może jednak ratusz? Ale jednak największą atrakcją pozostanie MacDonald's. Polecam wybrać się na spacer po rynku w nocy...Super sprawa!


Ostrów Tumski- W okresie letnim jest tam każdy. Jest tam wyspa słodowa, więc to idealne miejsce na  wypoczynek.Sky Tower- Największy punkt widokowy w Polsce. Widoki są niesamowite, najlepsze w nocy. Są tam także mieszkania!


Pergola- Miejsce gdzie można się totalnie wyluzować. Najpiękniejsze są nocne pokazy fontanny multimedialnej!

Renoma- Centrum handlowe...ale nie o nie chodzi. Bardziej chodzi o to co jest na samej górze. Dach na który można wejść. Fajne widoki i super miejsce na sesje. Latem jest tam kino letnie 'pod chmurką'.

To chyba na tyle jeżeli chodzi o miejsca, które najczęściej odwiedzam. Wiadomo, że dużo ominęłam.... A Wy byliście kiedyś we Wrocławiu?

You Might Also Like

18 komentarze

 1. Ale ślicznie :)
  Niestety nie byłam nigdy we Wrocławiu, wygląda na to że jest tampięknie

  w-tori.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. mieszkam we Wro! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wrocław jest piękny;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Karolina Pilczyńska1 maja 2015 17:27

  Chciałabym kiedyś się wybrać do Wrocławia *^*

  OdpowiedzUsuń
 5. Edyta Wasilewska1 maja 2015 17:28

  jadę na wakacje do wrocka, obym cie spotkala :3

  OdpowiedzUsuń
 6. wrocław nocą jest najpiękniejszy!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bylam bylam! 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. Wrocław piękny! Szkoda, że nie dane jest mi często go odwiedzać ;) Świetny blog! Co ty na wspólną subskrypcję? Zacznij i mnie poinformuj, a na pewno się odwdzięczę :) Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 9. Zakochałam się zdecydowanie w Pergoli i muszę to zobaczyć na żywo! :D
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Byłam we Wrocławiu w zeszłym roku i odwiedziłam prawie wszystkie te miejsca, a oprócz nich Wrocławskie Zoo! Gdy będę następnym razem na pewno wybiorę się na Sky Tower, a w przyszłości bardzo chciałabym tam zamieszkać i codziennie widzieć piękny widok oświetlonego miasta! :)

  http://neverstopdreaminggg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. przepiękne zdjęcia ! bardzo chciałabym pojechać do Wrocławia :D
  jeśli spodoba ci się mój blog, zapraszam do obserwacji
  http://daisy1blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajny, krótki i treściwy przegląd po ciekawych miejscach we Wrocławiu. Wbrew pozorom bardzo trafnie wybrałaś wyjątkowe miejsca. Ogólnie Twój blog jest pełen pozytywnej energii i naprawdę można odczuć, że prowadzi go osoba z pasją. Super! :)

  OdpowiedzUsuń