O MNIE

Nazywam się Ola Jaworska. Urodziłam się 7 stycznia 2000r. Mieszkam we Wrocławiu. Blogowaniem zajmuję się od 2011 roku, ale tak 'na poważnie' dopiero od 2013r. Przed tym blogaskiem miałam kilka innych, ale one pozostaną moją słodką tajemnicą. Mam dużo pasji..Muzyka, fotografia, aktorstwo,sport itd. Staram się rozwijać w każdej z wymienionych.
Mam dopiero 17 lat, ale pełno pozytywnej energii, którą chcę dzielić się z WAMI! Spełniam marzenia, nawet te które wymagają poświęcenia. Staram się wszystko tu opisywać. Nie po to, aby się pochwalić, po prostu po to, aby dać Wam kopniaka w dupkę ;)
Jestem osobą bardzo spokojną i wrażliwą, szybko można mnie urazić. Na cały hejting w necie staram się nie zwracać uwagi. Czasem nawet się cieszę z tego, że jakiś hejter mi się trafi, bo wiem, że posiadanie hejtera oznacza duży sukces, bo w końcu ktoś Ci zazdrości! Mam swoich idoli, których kocham nad życie. Szaleje za nimi strasznie, ale znam granicę. Mój blog nie ma konkretnej tematyki. Zależy on od mojego obecnego humoru, jak jestem wkurzona to opisuję tu poetycko wszystko co mnie gryzie, kiedy nie mam pomysłów na posta daję zestawy ubrań, które lubię nosić, w końcu trzeba sobie jakoś radzić. Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wypociny. Komentujcie posty, dołączcie do obserwatorów, bo wtedy wiem, że jesteście tu na stałe, a nie tylko wtedy kiedy wrzucę posta na fejsa z przypomnieniem, że coś się pojawiło na blogu! :D